Kontaktai

8 683 44482 info@fogsat.lt

K. Petrausko g. 7, Kaunas

Prekių krepšelis

0,00 €

Kabeliai , Jungiamieji kabeliai , Jungtys
Partneriai

Kaip pirkti?

Mūsų internetinėje parduotuvėje susiraskite patinkančią prekę.Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Į krepšelį.Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje.

Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis.Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį simbolį Krepšelis. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).Jei turite nuolaidų kuponą įveskite jo kodą.Tada spauskite ant mygtuko Atsiskaityti. Čia reikės  prisijungti(jei ęsate registruotas vartotojas) arba užpildyti registracijos formą(naujiems vartotojams),be kurios negalėtume atgabenti Jums prekių.Toliau pasitikrinkite informaciją,jei norite,kad pristatytume prekes kitu adresu  pridėkite naują pristatymo adresą.Spauskite mygtuką Kitas ir pasirinkite pristatymo būdą.Spauskite mygtuką  Kitas patvirtinkite užsakymą ir į elektroninį paštą gausite išankstinę apmokėjimo sąskaitą,kurią apmokėti galėsite prisijungę prie savo banko.
 

Taip pat norima prekę galite įsigyti atvykę į mūsų prekybos saloną Kaune K. Petrausko g. 7 !!!

Dėl COVID-19 LR vyriausybės paskelbto karantino Klientai į parduotuvę neįleidžiami, veikia tik internetu įsigytų prekių išdavimo punktas!!!
Įmonė dirba. 
Prekes, kurias pristatysime Jūsų nurodytu adresu arba  į artimiausią paštomatą,  užsakyti  galima internetu : www.fogsat.lt
Prekes taip pat galima užsakyti ir paskambinus mums   tel.: 8 683 44482
arba  parašius elektroninį laiška adresu : info@fogsat.lt
Kilus bet kokiam klausimui,  skambinkite arba rašykite.
Iš anksto atsiprašome už galimus nepatogumus ar nesklandumus