Kontaktai

8 683 44482 info@fogsat.lt

K. Petrausko g. 7, Kaunas

Prekių krepšelis

0,00 €

Kabeliai , Jungiamieji kabeliai , Jungtys
Partneriai

Fogus 3 HD -

Fogus 3 HD -

Palydovinės HD TV komplektas su trimis konverteriais gali priimti skaitmenines HD  palydovinės TV ir Radio programas iš 3 – jų palydovų nesukiojant antenos. Su šiuo komplektu galima matyti virš 808 TV kanalų, tame tarpe net 450 aukštos raiškos kanalus ir apie 40  TV kanalus rusų, ukrainečių kalbomis, ir, kas svarbiausia:
BE JOKIO ABONENTINIO MOKESČIO!!! JOKIOS JUS ĮPAREIGOJANČIOS SUTARTIES !!!

Tai komplektas, skirtas priimti skaitmenines HD palydovines TV ir Radio programas iš trijų pagrindinių Europos palydovų, t.y.: Astra 19,2º E, HotBird 13º E, Sirius 5º E ( virš 808 TV kanalų, tame tarpe net 8 aukštos raiškos kanalus ir apie 40  TV kanalus rusų, ukrainečių kalbomis, sporto, filmu. muzikos, dokumentikos, žinių ir kt. TV kanalų Europos šalių kalbomis).
Galima, aišku, parinkti ir kitas tris palydovų pozicijas, pavyzdžiui:
HotBird 13º E, Sirius 5º E, Eurobird 9A 9º E palydovai, tuo atveju, jei Jus labiau domina kanalai rusų kalba (virš 900 TV kanalų, tame tarpe net apie 54 TV kanalus rusų, ukrainečių kalbomis, ir virš 600 sporto, filmu. muzikos, dokumentikos, žinių ir kt. TV kanalų Europos šalių kalbomis)
Astra 19,2º E, HotBird 13º E, Astra2 28,2º E - jei Jus labiau domina Europos šalių kanalai.
Šis komplektas sudarytas, panaudojant aukštesnių techninių parametrų ir aukštesnės kokybės klasės komplektuojančias dalis, kurios pagamintos panaudojant naujausias gamybos technologijas:
tikslios geometrijos 0,82 m ofsetinė antena ir aukštos kokybės vokiečių firmos „BEST“ mažatriukšmis konverteris, kurio triukšmų lygis – tik 0,1 dB !!!, garantuos maksimalią signalo priėmimo kokybę
Komplektuojamas palydovinis imtuvas tikrai nustebins Jus savo vaizdo ir garso kokybe, bei valdymo patogumu ir paprastumu, bei kitomis unikaliomis savo savybėmis (tokiomis kaip kanalų išfiltravimas iš bendro sąrašo pagal temas: Rusų kanalai, Sportas, Filmai, Muzika, Erotika, Dokumentika ir t.t) ir kt......
Ir visa tai NEMOKAMAI!!! – be jokio papildomo atliktos paslaugos mokesčio!!!
HD Palydovinis imtuvas Vartotojui – Pirkėjui pateikiamas pilnai „paruoštas“ (suprogramuotas): įrašyta naujausia programinė įranga, naujausi kanalų sąrašai, kanalai sugrupuoti net į 12 mėgstamiausių kanalų grupių: Lietuvos kanalai; Rusų kanalai, Sportas, Filmai, Muzika, Erotika, Dokumentika, Žinios, Vaikų kanalai, Religija ir t.t), suvesti visi reikalingi sisteminiai ir instaliaciniai nustatymai ir kt......

Komplekto kaina: TIK 1059,- LT

Komplektą sudaro:

1. 0,82 m ofsetinė palydovinė antena 1 vnt.
2. Konverteris BEST HQDL101 universal 0,1dB 3 vnt.
3. Komutatorius 4x1 DiSEqC DS-7045 1 vnt.
4. Laikiklis 3 LNB 1 vnt.
5. Jungtis F1 8 vnt.
6. Palydovinės antenos tvirtinimo stovas 1 vnt.
7. Scart – Scart 21 kabelis 1 vnt.
8. Skatmeninis HD PTV imtuvas VU+ SOLOse ** (plačiau) 1 vnt.
9. Koaksialinis kabelis 20 m.

Pastabos:

**- galima komplektuoti su kitokiu HD  palydoviniu imtuvu pvz: Vu+ SOLO , VU+ DUO2 ,VU+ZERO.  OPENBOX SX 6 HD ir tt.-Jums tereikės papildomai primokėti imtuvo kainos skirtumą, priklausomai nuo pasirinkto imtuvo modelio.
*** - įmonė pasilieka sau teisę pakeisti komplektaciją ne žemesnės kokybės komplektuojančiomis dalimis

306.71 €Kiekis:

Panašios prekės

Fogus HD extra Fogus HD extra 373.32 € Plačiau
Fogus 4 HD Fogus 4 HD 318.29 € Plačiau